Jak probíhá tvorba webových stránek?

sipka vpravoProč krok za krokem ?

Aby webové stránky splnily svůj účel, musí se stavět od začátku. Tím začátkem je vzájemné porozumění mezi tvůrcem ( námi)  a našimi zákazníky. Proto je nutné postupovat krok za krokem.

Upřesnění zaměření webových stránek

Se svými zákazníky nejprve důkladně probíráme cíle, které prostřednictvím webových stránek chce náš zákazník dosáhnout. V této chvíli se z hrubých obrysů vynořuje základní kostra webu. Určuje se, co je nejdůležitější a bude na první straně a co méně a vloží se na další stránky webové prezentace.
Řeknete nám, jak chcete, aby Váš web působil. Decentně, luxusně, futuristicky nebo třeba komicky :-). V tomto duchu navrhneme grafický vzhled Vašich budoucích webových stránek.

Vložení textů a jejich úprava

Další důležitou částí jsou texty. Upravíme je, aby podávali jasné informace a zároveň je měli "rádi" vyhledávače Seznam, Google, a jiné.
Naprosto nedílnou součástí je základní (vnitřní) SEO optimalizace webových stránek. To znamená tvorbu internetových stránek bez chyb, aby je různé prohlížeče (Internet Explorer, Mozilla, Opera, Chrome ... ) zobrazily správně a zároveň je měli "rády" vyhledávací služby jako třeba Seznam.cz, Google apod.. Mnoho firem toto zpoplatňuje zvláště. My se však domníváme, že to je jako by Vám prodali auto s vypuštěnými pneumatikami a bez benzínu...

Otestování a spuštění na webhostingu

Hotové webové stránky otestujeme a předvedeme Vám je. Poradíme Vám s výběrem a umístěním webové prezentace na webhosting ("prostor" kde jsou Vaše webové stránky uloženy) i s výběrem vhodného doménového jména (adresa nebo chcete-li "název" webových stránek např.: www.hiwawebovestranky.cz).

 

sipka vpravoJaké webové stránky si vyberete?

V podstatě lze webové stránky rozdělit do několika kategorií.

Pro uživatele (návštěvníci Vašich internetových stránek) se prakticky neliší.

Pro Vás již ano.

Další informace